În data de 10 decembrie 2019 în intervalul orar 09 - 15 în sala C57a (clădirea Centrului de cercetare din Campus nou, la parter) va avea loc scrutinul pentru alegerea reprezentanților cadrelor didactice în Consiliul Facultății.

Candidaturile (formularul de candidatură înregistrat la registratură plus CV-ul) se depun la secretariatul facultății până în 22 noiembrie la ora 15. Formularul de candidatură poate fi descărcat de aici.

Candidaturi depuse:
Data depunerii Numele și prenumele Departamentul
18.11.2019 GAL Teofil  Inginerie Electrică
18.11.2019 GORDAN Ioan Mircea  Inginerie Electrică
18.11.2019 BANDICI Livia Inginerie Electrică
18.11.2019 GERGELY Eugen-Ioan Ingineria Sistemelor Automate și Management
18.11.2019 TRIP Nistor Daniel Electronică și Telecomunicații
18.11.2019 BURCA Adrian Electronică și Telecomunicații
18.11.2019 HATHAZI Francisc - Ioan Inginerie Electrică
18.11.2019 ȘOPRONI Vasile Darie Inginerie Electrică
19.11.2019 SILAGHI Helga Ingineria Sistemelor Automate și Management
19.11.2019 PATER Alexandrina Mirela Calculatoare și Tehnologia Informației
19.11.2019 MOISI Elisa Valentina Calculatoare și Tehnologia Informației
19.11.2019 MOLDOVAN Liviu Electronică și Telecomunicații
19.11.2019 ALBU Răzvan Electronică și Telecomunicații
19.11.2019 TONȚ Gabriela Ingineria Sistemelor Automate și Management
19.11.2019 NOVAC Mihaela Inginerie Electrică
20.11.2019 NOVAC Ovidiu Constantin Calculatoare și Tehnologia Informației
20.11.2019 GRAVA Cristian Electronică și Telecomunicații
20.11.2019 GABOR Gianina Adela Calculatoare și Tehnologia Informației
20.11.2019 COROIU Laura Ingineria Sistemelor Automate și Management
20.11.2019 KOVENDI Zoltan Ingineria Sistemelor Automate și Management
20.11.2019 ZMARANDA Doina Calculatoare și Tehnologia Informației
20.11.2019 GYŐRÖDI Cornelia Aurora Calculatoare și Tehnologia Informației
21.11.2019 MĂGDOIU Liliana Doina Ingineria Sistemelor Automate și Management
21.11.2019 GACSÁDI Alexandru Electronică și Telecomunicații
21.11.2019 CASTRASE Simona Electronică și Telecomunicații

Scan-ul formularelor de candidatură poate fi accesat aici, iar al CV-urilor aici.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rezultatele alegerilor la nivel de departamente, validate de către Senatul Universităţii din Oradea în şedinţa din 28 octombrie 2019


În perioada 14 - 18 octombrie vor avea loc alegeri la nivelul departamentelor (directori de departament și membri în consiliile departamentelor), conform programului:

Departamentul CTI: turul I în 14.10.2019 - ora 14, sala E111, turul II în 17.10.2019 - ora 14, sala E111
Departamentul ETc: turul I în 15.10.2019 - ora 10.00, sala B215 , turul II în 18.10.2019 - ora 10.00, sala B215
Departamentul IE: turul I în 14.1O.2019 -ora 14, sala A207, turul II în  17.10.2019 - ora 14, sala E111
Departamentul ISAM: turul I în 14.10.2019 - ora 10, sala E112, turul II în 17.10.2019 - ora 14, sala E112

Candidaturi depuse:
conf. dr.ing. Alexandrina Mirela PATER - formular de candidatură - CV
prof. dr. ing. Daniel TRIP - formular de candidatură - CV
conf. dr.habil. Francisc Ioan HATHAZI - formular de candidatură - CV
prof. dr. ing. Helga SILAGHI - formular de candidatură - CV

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ANUNŢ ALEGERI STUDENŢI ÎN CONSILIUL FACULTĂŢII, iunie 2019


Procesul verbal al turului doi - 12 iunie 2019

Procesul verbal al primului tur - 10 iunie 2019


Lista candidaților care și-au depus dosare de candidatură pentru loc de student în cadrul Consiliului Facultății IETI:
Data depunerii Numele și prenumele Programul de studiu și anul
03.06.2019 CĂTĂLAN Cătălin-Florin Tehnologia Informației I
03.06.2019 DULGHERIU Vasile Alexandru Automatică și Informatică Aplicată II
04.06.2019 MARIAN Melinda Casandra Electromecanică II
05.06.2019 MLINARCIC Adrian Cristian Calculatoare II
05.06.2019 MUREȘAN Amalia Mălina Calculatoare I
05.06.2019 ECSEDI Eveline Emilia Elisa Automatică și Informatică Aplicată III
06.06.2019 CHIȘ Larisa-Roxana Calculatoare III
10.06.2019 Toma Cristian Electronică Aplicată II
10.06.2019 Suciu Maria Electronică Aplicată II
10.06.2019 Nemeș Roxana Georgiana Inginerie Economică în Domeniul Electric, Electronic și Energetic III
10.06.2019 Joldeș Flavia Marina Sisteme Electrice I