ANUNŢ ALEGERI STUDENŢI ÎN CONSILIUL FACULTĂŢII, decembrie 2019

Lista candidaților care și-au depus dosare de candidatură pentru loc de student în cadrul Consiliului Facultății IETI:

Data depunerii Numele și prenumele Programul de studiu și anul
19.11.2019 CIOBANU Alexandra Sisteme Electrice I
19.11.2019 MARIAN Melinda-Casandra Electromecanică III
19.11.2019 JOLDEȘ Flavia-Marina Sisteme Electrice II
19.11.2019 BENCE Cătălin-Mihai-Denis Inginerie Economică în Domeniul Electric, Electronic și Energetic II
19.11.2019 PANTIȘ Bogdan-Radu Rețele și Software de Telecomunicații III
20.11.2019 ECSEDI Eveline Emilia Elisa Automatică și Informatică Aplicată IV
20.11.2019 LAZOK Paul Ciprian Inginerie Economică în Domeniul Electric, Electronic și Energetic II
21.11.2019 CĂTĂLAN Cătălin-Florin Tehnologia Informației II
21.11.2019 CHIȘ Larisa-Roxana Calculatoare III
21.11.2019 MINICAN Alin Constantin Calculatoare III
21.11.2019 OLTEAN Raluca Maria Automatică și Informatică Aplicată II
21.11.2019 TODERAȘ Ana-Maria Automatică și Informatică Aplicată III
22.11.2019 POP Cristina - Nicoleta Automatică și Informatică Aplicată III
22.11.2019 VANȚA Claudia - Diana Rețele și Software de Telecomunicații I
22.11.2019 TALPOȘ George - Daniel Rețele și Software de Telecomunicații III


Scanu-ul formularelor de candidatură poate fi accesat aici, iar al CV-urilor aici.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ANUNŢ ALEGERI STUDENŢI ÎN CONSILIUL FACULTĂŢII, iunie 2019


Procesul verbal al turului doi - 12 iunie 2019

Procesul verbal al primului tur - 10 iunie 2019


Lista candidaților care și-au depus dosare de candidatură pentru loc de student în cadrul Consiliului Facultății IETI:

Data depunerii Numele și prenumele Programul de studiu și anul
03.06.2019 CĂTĂLAN Cătălin-Florin Tehnologia Informației I
03.06.2019 DULGHERIU Vasile Alexandru Automatică și Informatică Aplicată II
04.06.2019 MARIAN Melinda Casandra Electromecanică II
05.06.2019 MLINARCIC Adrian Cristian Calculatoare II
05.06.2019 MUREȘAN Amalia Mălina Calculatoare I
05.06.2019 ECSEDI Eveline Emilia Elisa Automatică și Informatică Aplicată III
06.06.2019 CHIȘ Larisa-Roxana Calculatoare III
10.06.2019 TOMA Cristian Electronică Aplicată II
10.06.2019 SUCIU Maria Electronică Aplicată II
10.06.2019 NEMEȘ Roxana Georgiana Inginerie Economică în Domeniul Electric, Electronic și Energetic III
10.06.2019 JOLDEȘ Flavia Marina Sisteme Electrice I

Următoarele alegeri academice la nivelul întregii universități vor avea loc în anul universitar 2019 - 2020